Про нас

З першого моменту свого заснування салон гардин “Оля” , втілює в реальність будь-які, навіть найвибагливіші дизайн-проекти штор своїх клієнтів . Індивідуальний пошив і творча робота майстрів салону гардин “Оля” якнайкраще доводить високу кваліфікацію і відповідальне ставлення персоналу до кожного клієнта, до його побажань і можливості самовираження при оформленні інтер’єру власного приміщення.

Вибір штор дає широкий простір уяві, що дозволяє досягти кількох цілей при оформленні віконного отвору. Наприклад, Ви незадоволені маленьким віконним отвором в кімнаті, зверніться до досвідченого дизайнера салон гардин “Оля” і результат перевершить всі очікування, за допомогою вдало обраної довжини і ширини штори, карниза, який вдало гармонує, а також сучасної форми можна візуально збільшити і прикрасити в сучасному стилі будь-який віконний отвір.
Також можна отримати прекрасний результат і візуально «збільшити» висоту кімнати, якщо скористатися прийомом кріплення карниза до стелі і за допомогою довгих до підлоги, спадаючих штор, які ідеально підходять за стилем до інтер’єру приміщення.
Варіантів оформлення дуже багато, простір уяві надає широкий асортимент якісних тканин і карнизів, з декоративними закінченнями, а також використання численних аксесуарів для додаткової прикраси дизайну штор.
Перший крок при оформленні інтер’єру шторами – це абсолютно точна відповідність обраного ескізу загальному образу і стилістиці інтер’єру приміщення. Штора може бути дивно красивою і сучасною, зшита з чудової тканини, а от якщо не враховувати колірної гами або не вгадати з аксесуарами можна отримати протилежний результат, ніж Ви того очікували, штори не будуть вдало доповнювати, а виступати дивним яскравою плямою в кімнаті. Довірившись салону гардин “Оля”, можна отримати саме такий результат при оформленні інтер’єру приміщення, який буде гармоніювати з образом кімнати і довго радувати Вас досконалістю ліній і бездоганним художнім смаком господаря.