0352 431 151
Address
місто Тернопіль, вулиця Шептицького 3а

Послуги

На кожному етапі створення гардин, починаючи з виїзду дизайнера та проведення фахових замірів, створення унікального ескізу і самого процесу виготовлення готових штор і установки на об’єкті – весь хід роботи виконується на високому професійному рівні фахівцями.

Виїзд дизайнера на дім.
Ця послуга дозволяє фахівцям на місці оцінити ситуацію, вибрати найбільш оптимальне колірне і стилістичне поєднання та провести індивідуальні заміри.
Дизайн штор.
Досвідчений дизайнер розробляє ексклюзивний варіант дизайну штор для Вашого інтер’єру, виходячи із вподобань клієнта, стилістики та кольору, а також бере до уваги сучасні модні тенденції при оформленні дизайну приміщення.
Пошиття штор.
Перед тим як приступити до пошиття, ескіз пропонується для затвердження клієнту. Творчість дизайнера, закрійниці та швачки дозволяє отримати творіння з текстилю, яке відповідає за якістю і формою задуманому продукту.
Монтаж карнизів.
Для якісного навішування готових штор на об’єкті, необхідно попередньо навісити карниз, який вдало гармонує з шторами і створює єдиний стилістичний образ. Тільки грамотний монтаж карниза забезпечує якість при подальшій експлуатації штор на віконній або дверній зоні.
Заключний етап декорування вікна чи дверей – це навішування штор.
Навішування штор вимагає певного досвіду і навичок, все має бути на своїх місцях, в ідеальному порядку, жодних провисів і затягувань. Складні штори навішуються в певній послідовності, драпірування штор повинна в точності повторити обриси, які були в ескізі. Перед навішуванням штори повинні бути пропарені і відпрасовані, без зайвих складок.
Тільки спільні зусилля всіх працівників салону гардин “Оля” можуть гарантувати неповторний і гармонійний шедевр текстильного оформлення Вашого вікна або дверної зони.
Наприкінці творчої роботи працівники салону гардин “Оля” пояснюють клієнту, як правильно користуватися шторами і доглядати за ними, щоб на довгий час зберегти гардини при експлуатації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *