Зателефонуйте нам
(067) 172 75 58 або замовте дзвінок


Розробка дизайн-проекту
Дизайн- проекту - це послуги професіоналів, які втілюють в життя будь-які Ваші фантазії. Наші фахівці створять унікальний дизайн-проект, який підкреслить всі переваги Вашої квартири або будинку. Наші дизайнери допоможуть правильно підбирають відтінки, легко справляються з вибором тканин та супутньої фурнітури.
Проектування унікального дизайну
Супровід авторського проекту
У кроці від мрії
Досвід майстрів та дизайнерів протягом багатьох років залишає тільки позитивні емоції від отриманого результату. Опрацювання побажань та реалізація найменших деталей - основна мета Салону гардин “Оля”
Повний супровід проекту та контроль на всіх його етапах: від первинних побажань на етапі проектування, вибору текстилю, фурнітури, до самого процесу монтажу.
Ми будемо оберігати Вашу мрію та особисто будемо присутні при чарівному процесі її створення, а нудне передчуття дива перевершить всі Ваші найяскравіші очікування. Просто зателефонуйте нам!
Зв'язатись з нашим менеджером
Тарас Сивак
так рекомендую, багатий досвід.
Анна Соляр
Дуже дякую за гарний дизайн за роботу.Ви класні.
Lena Stasyshyn
Дуже задоволена сервісом і якістю матеріалу!! Дуже швидко зробили замовлення і професійно давали відповіді на всі мої запитання! Також б
Пальчик Андрій
Дуже клас. Все супер. Всім рекомендую. Приїхали, поміряли, підібрали, запропонували широкий асортимент, висока якість таканин
Більше відгуків
Нам важлива Ваша думка
Наші салони
м.Тернопіль, вул.Шептицького 3а
(067) 172 7558
(0352)43-11-51
Графік роботи
пн. з 10:00 год - до 18:00 год
вт-пт. з 9:00 год - до 18:00 год
Сб. з 9:00 год - до 17:00 год
Нд. з 10:00 год - до 15:00 год
Оцінка:


стаття