Інформація

Творчий та індивідуальний підхід до створення гардин у Вашій оселі є головним принципом діяльності салону гардин “Оля”. Колектив майстрів, з великим творчим потенціалом і величезним бажанням творити затишний і неповторний інтер’єр для своїх клієнтів створює шедеври шторного декору на Ваших вікнах. Ексклюзивність та якість виконання творчої роботи – це і поставлено на чолі багаторічної діяльності та досвіду салону гардин “Оля” у місті Тернопіль.
    Кожна нова штора є втіленням мрії та ідеального поєднання кольорів і фактури , бездоганного тонкого смаку і стилю, що по достоїнству і оцінили постійні клієнти нашого салону.
    Весь процес створення штори від індивідуальних замірів, створення ескізу , професійного пошиття і встановлення на вікнах відстежується і контролюється , що у кінцевому підсумку дозволяє отримати штори відповідні до вимог наших клієнтів і високим вимогам сучасної шторної моди.
    У портфоліо салону гардин “Оля” представлені взірці робіт кваліфікованих майстрів по створенню сучасних гардин, які покликані докорінно змінити віконну форму, перетворивши її в шедевр інтер’єрного мистецтва.
    Пошиття штор є головним засобом з усунення небажаної форми отвору вікна. Ідеальне поєднання кольорів і форма штор дозволяє підкреслити достоїнства, здавалося б, однотипної і одноманітної кімнати в багатоповерховому житловому комплексі чи у приватній оселі, або у Вас на робочому місці.
    Індивідуальне пошиття штор це різноманіття колірних поєднань форм і фактури, поєднання легких та важких тканин з використанням аксесуарів для змінення загального вигляду гардин.
    Невичерпні ідеї від дизайнерів салону гардин “Оля” дають можливість кожному клієнту висловити свої побажання та втілити мрії з оформлення дизайну приміщення та віконної зони, щоб зрештою Ваші мрії перетворюються на прекрасну та затишну реальність у Вашому домі.
    Лише творчі особистості можуть вибрати індивідуальний пошив штор для оформлення дизайну кімнати, такі особистості володіють художнім смаком, не прихильники однотипності і оточують себе комфортом, затишком і неповторні у своїх фантазіях. Салон гардин “Оля” запрошує усіх любителів оригінального та ексклюзивного, приходьте і ми одягнемо Ваші вікна!