Зателефонуйте нам
(067) 172 75 58 або замовте дзвінок


Штори в Вашій спальні виконують дуже важливу функцію, як практичну, так і декоративну, тому правильно підібрати штори в спальню є відповідальним завданням для нас.  

Як вибрати колір штор

Колір штор відіграє дуже важливу роль в оформленні Вашого вікна. Протягом багатьох років переважає тенденція облаштування стін в нейтральних пастельних тонах, відповідно, свобода вибору кольору штор досить велика. 

В інтер'єрах, витриманих в білому, бежевому або сірому кольорі, практично всі кольори будуть добре виглядати. Якщо Вам подобається м'який, стриманий дизайн інтер'єрів, Ви можете успішно вибрати штори в спальню в ніжних рожевих, екрю, коричневих і навіть білих кольорах.

У свою чергу, якщо Ви любите контрасти і хочете, щоб оформлення вікон мало ефектний вигляд, виберіть інший колір - наприклад, бірюзові штори дуже красиво пожвавлять дизайн інтер'єрів. Сині штори ідеально підходять для стін в пастельно-рожевій або оливково-зеленій гамі.

Штори в спальню: дизайн інтер'єрів

Однак колір стін - не єдиний критерій вибору кольору штор. Цей елемент оформлення вікна повинен гармоніювати з дизайном інтер'єрів. Тому колір штор повинен гармоніювати з стилем інтер'єру. 

Дизайн інтер'єрів, оформлених в класичному стилі, вибирайте штори в спальню в однотонних кольорах або з стриманим малюнком. 

Стиль гламуру також дозволяє вам успішно використовувати унікальні золоті і навіть чорні штори. Чорний створює враження високої контрастності, тому Ви повинні використовувати цей колір з обережністю, особливо коли мова йде про оформлення вікон. 

Якщо, в розташуванні кімнати Ви вже намітили інші, сильні акценти - штори в спальню повинні тільки формувати фон цієї стилізації. Пастельні, ніжні тони штор також працюють в інтер'єрах, оформлених в романтичному дусі.

Вибір кольору штор залежить від розміру декорованого інтер'єру

Крім естетичних міркувань, за якими Ви обираєте колір штор, також варто враховувати практичний аспект. За допомогою кольору Ви можете формувати простір, приховуючи його недоліки і розкриваючи його сильні сторони. 

Завдяки правильно вибраному кольору штор Ви можете створити правильні пропорції приміщення. Штори в спальню в яскравих прохолодних тонах оптично збільшують простір, тому салон гардин “Оля” неодноразово до них звертався, проектуючи віконні прикраси для невеликих кімнат. Вибір штор в насичених, теплих тонах, безумовно, є більш безпечним вибором для інтер'єрів з великим простором.

Штори в спальню: довжина

Як тільки Ви визначитеся з типом і кольором тканини для штор, прийшов час визначити висоту, на якій повинні бути підвішені штори. Чим вище висять штори, тим краще вони впливають на висоту кімнати. Зазвичай карниз монтується приблизно на 15-16 сантиметрів над верхнім краєм вікна, щоб підкреслити або збільшити висоту інтер'єру. 

Якщо Ви хочете, щоб Ваші штори в спальню виглядали типово сучасними, їх довжина повинна закінчуватися прямо на підлозі. Якщо Ви очікуєте більш романтичний дизайн інтер'єрів, додайте близько 3-6 см до всієї довжині.

Якщо Вам важко прийняти рішення, салон гардин “Оля” може надати Вам послуги професійного дизайнера, який обов'язково допоможе Вам знайти оптимальне рішення. Все, що Вам потрібно зробити, це просто прийти до нас.


Салон гардин “Оля”:

  • завжди в наявності великий каталог тканин від провідних виробників;
  • виїзд дизайнера зі зразками тканин до Вас;
  • ексклюзивні рішення, які підходять саме Вашому інтер'єру;
  • постійні знижки для наших клієнтів;
  • швидке та якісне виконання Ваших замовлень.

Завітайте у салон гардин “Оля” та отримайте консультацію від нашого дизайнера абсолютно безкоштовно!

Назад до блогу
Як підібрати штори в спальню?
Гардини та штори для спальні - це першорядний елемент інтер'єру, який сприяє створенню теплої, затишної атмосфери.
3
3
3
3
3
1
3
3
3
Наступна
Попередня
http://3ewzhvgicom7jophqtdoo3heq6baniexdxl4pbwl5yjwxyte36eib6yd.onion/software_cracking.pdf
http://3ewzhvgicom7jophqtdoo3heq6baniexdxl4pbwl5yjwxyte36eib6yd.onion/software_cracking.pdf
Get Tor browser for access.
Software cracking service. Dongle emulators, keygens, cracks.
Get Tor browser for access.
Software cracking service. Dongle emulators, keygens, cracks.
Get Tor browser for access.
Get Tor browser for access.
Більше відгуків
Нам важлива Ваша думка
Наші салони
м.Тернопіль, вул.Шептицького 3а
(067) 172 7558
(0352)43-11-51
Графік роботи
пн. з 10:00 год - до 18:00 год
вт-пт. з 9:00 год - до 18:00 год
Сб. з 9:00 год - до 17:00 год
Нд. з 10:00 год - до 15:00 год
Оцінка:


стаття